Cumhuriyet Balosu

Türkiye Cumhuriyeti 100. Yıl dönümü Cumhuriyet Balosu

29 Ekim, Pazar
Fairmont Hotel Vancouver – Pacific Balo Salonu

Cumhuriyetimizin İlk Asrını Kutladığımız Eşsiz Bir Gece  

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl dönümünü birbirinden güzel etkinliklerle dolu muhteşem bir akşamda hep birlikte kutlayalım!

Siz de toplumumuzun ortak mirasına duyduğumuz sevgiyi ve geçtiğimiz yüzyıldaki başarılarımızı kutlayacağımız etkinliğin bir parçası olun.

* Masalarımız 10 kişiliktir. Masada kimlerle birlikte oturacağınızı belirledikten sonra, isim ve soyisim bilgileri ile birlikte executive@turkishcanadiansociety.org adresi ile paylaşmanızı rica ederiz.

Fairmont Hotel Vancouver

Balomuz zaman ötesi güzelliği ile ünlü Fairmont Hotel Vancouver’ın Pacific Balo Salonu‘nda gerçekleşecektir. Bu balo salonu, zarif dekorasyonu, parlayan avizeleri ve şehrin panoramik manzarasıyla asırlık Türkiye Cumhuriyeti’nin ruhuna yakışır bir saygınlıkta olması nedeniyle böyle bir akşam için özel olarak seçilmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılını Kutlamak İçin Bir Yolculuğa Çıkalım.
 

Erken Cumhuriyet Dönemi’nin büyüleyici tangoları eşliğinde lezzetli bir akşam yemeğinin tadını çıkarın. Jorge ve Laurel eşliğinde vals ve tangonun ritimlerine kapılmaya ve Türk-Kanadalı caz sanatçısı Fuat Tuaç ve Vancouver’ın sevilen topluluğu Istanbul the Band’in canlı performansları eşliğinde eğlenmeye hazır olun.

Ve tabii ki 100. Yıl Özel Çekilişi’nde heyecan verici ödülleri kazanma fırsatını kaçırmayın.

Türk Hava Yolları: İstanbul – Vancouver Gidiş-Dönüş Bilet – 1 yolcu
Marketim.ca: Hediye Kartı – 500 CAD
Auberge Hotel Downtown: Tatil Paketi – 1 gece / 2 misafir
Black Sea Motel Penticton: 2 Tatil Paketi – her biri 2 gece /  2 misafir

Müzik, dans ve unutulmaz anılarla dolu olacak bu geceyi kaçırmayın!

Kıyafet Kuralı - Kişisel Tarzınızda Şıklık

Bu özel gecede şıklığınızdan, tarzınızdan ve rahatlığınızdan ödün vermeden balomuzun keyfini çıkarabileceğiniz isteğe bağlı smokin/resmi kıyafet kuralını benimsiyoruz.

Erkekler için smokin veya takım elbise, kadınlar için de uzun veya kısa gece elbisesi tercih edebilirsiniz. Ama tabii ki önemli olan, bu eşsiz gecede bizlerle birlikte keyifli bir şekilde vakit geçirebileceğiniz tercihi yapmanızdır.

Cumhuriyetin 100. Yılının Anlam ve Önemi

Türkiye Cumhuriyeti‘nin 100. yılını kutlamak amacıyla bir araya geldiğimiz bu özel gecede, bizi bu güne getiren tüm büyüklerimizi, Cumhuriyet’imizin kazanımlarını, bu kazanımlar için yapılan fedakarlıkları ve tabii ki modern dünya görüşü ile bizi bugünlere bir asır önceden hazırlamış olan önderimiz Mustafa Kemal Atatürk‘ü bu önemli kilometre taşında bir kere daha saygıyla anıyoruz. Hep birlikte ortak geçmişimizi onurlandırmak, bugünümüzü kutlamak ve birlik ve beraberlik dolu, Cumhuriyet’imizin ilkeleri doğrultusunda daha aydınlık bir geleceği kucaklamak için

29 Ekim’de buluşmak dileğiyle…

Geçmişi onurlandırmak, bugünü kutlamak ve önümüzde daha parlak bir geleceği kucaklamak için 100. Yıl Cumhuriyet Galasında bize katılın.

Balomuza Destek Olun - Sponsor Olun

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını anma etkinliğine sponsor olarak katılarak bizlere destek olabilirsiniz.

Desteğiniz ile hem bu tarihi kutlamayı daha da olağanüstü kılmamıza yardımcı olacak hem de markanızı daha geniş kitlelere tanıtmış olacaksınız.

Sponsorluk ile ilgili sorularınız için lütfen aşağıda yer alan linkteki sponsorluk paketlerimizi inceleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

74705 Kitsilano RPO 2768 West Broadway
Vancouver BC, V6K 4P4 Canada

We always appreciate new volunteers to Turkish-Canadian Society. Please feel free to join us 

Subscribe to our mailing list

Intuit Mailchimp

Highlights

Turkish-Canadian Society © 2024. All Rights Reserved