MERHABA,

26 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Yıllık Genel Kurul’da oy birliği ile seçildik. Derneğimizde daha önce görev almış tecrübeli üyelerle birlikte yeni üyelerimizden oluşan bir yönetim kurulu olarak göreve başlıyoruz.

Amacımız, Vancouver ve yakın bölgelerde yer alan tüm yurttaşlarımızın geniş katılımını sağlayarak derneğimizin asıl amacı olan kültür sanat aktivitelerini arttırmak, toplumumuzu bir araya getirecek farklı projeleri hayata geçirmek ve kültürümüzü en iyi şekilde diğer topluluklara tanıtmaktır.

Vancouver’daki Türk nüfusuyla birlikte, derneğimizin aktiviteleri de her sene hızla artmaktadır. Bu aktiviteleri bize yakışacak kalitede gerçekleştirebilmemiz için maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız vardır. Vancouver’da yer alan tüm yurttaşlarımızı bizimle birlikte çalışmaya, görev almaya ve gönüllü olmaya çağırıyoruz. Yine aynı şekilde, fikir ve önerileriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sene, belirli aralıklarla yönetim kurulu ve yurttaşlarımızı bir araya getirecek toplantılar düzenlemeyi amaçlıyoruz. Tüm proje ve önerilerinizle bu toplantılarda bize katılabilirsiniz.

Son olarak tüm vatandaşlarımızdan önemli bir ricamız var: yıllık sadece 20CAD karşılığı derneğimize üye olabilirsiniz. Hedefimiz, şu an 200 dolayında olan üye sayımızı bu sene içinde 1000’e çıkartmaktır. Yıllık 20CAD bireyler için çok önemli bir tutar değil ancak derneğimizin aktivitelerini daha iyi yapmak açısından çok önemli. Aşağıdaki linki kullanarak hemen üye olabilirsiniz:

http://turkishcanadiansociety.org/membership/

Lütfen ‘PAYPAL-Annual Subscription’ seçeneğini kullanınız.

Teşekkürler.

Saygılarımızla,

TCS Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri:

Başkan:

Burçak Doğan

Üyeler:

Adem Aygün

Asuman Akyüz

Defne Berber

Duygu Tyler

Ecem Cerrah

Gerçek Özcan

Özlem Tekmek Kaymakçı

Sevgi Özkan